Site Logotype

Obal na iPhone 6 je nezbytnou součástí koupě chytrého telefonu 

První iPhone byl vyroben před 14 lety a šlo tehdy o přelomový přístroj. Vždyť byl kombinací telefonu, přehrávače pro poslech hudby a webového vyhledávače. Následný prototyp přišel o rok později a umožňoval programátorům vyvíjet aplikace – především různé hry a vychytávky,  které si uživatel může stáhnout z internetové prodejny. Ty jsou funkční pro zařízení pracující na softwaru iOS. Systém navíc nabízí lokaci daného zařízení. Dnešní využití iPhone 6 je ještě širší – využívá se na diskuse na sociálních sítích, pro nejrůznější pracovní účely a pro studium,  na hraní her,pro  určování polohy při dopravě a samozřejmě pro  navigaci, pro platby a podobně. Nové modely stále přibývají. K dnešnímu dni najdete na trhu 28 různých vývojových verzí.  Není proto divu, že iPhony nejsou zrovna lacinou záležitostí a že je o ně nutné patřičně pečovat. Třeba obal na iPhone 6 by měl být nezbytnou součástí jeho koupě.

Srovnání s ostatními iPhone

Již u prvního iPhone 2G byla jeho technika  vysoce nadprůměrná. Programy byly v telefonu řešeny pomocí využití internetových stránek. Telefon však  byl k dostání pouze u operátorů ze Spojených států, čímž vznikaly problémy s uvedením do provozu. Následující model 3G nabídl systém určování polohy a možného nakupování přes aplikaci App Store. Kromě toho disponoval 3 gigabity dat. Čtvrtá generace nově přichází s procesorem přímo vyrobeným Applem. Vzhledově se tato řada už výrazně odlišovala od předchozích modelů. Telefon měl lepší fotoaparát a zaostření. Další verze telefonu byla  vzhledově podobná  a  kromě jiného nabídla vylepšení systému přenášení informací.

Telefony 5 generace přišly jako první se 4 palcovou obrazovkou. Prodávaly se ve dvou barvách – bílé a černé. Nabídly převratnou novinku – otevírání telefonu za pomoci dotyku prstů. 

Éra iPhone 6 přináší větší obrazovky než měly dosavadní telefony této značky; iPhone 6 je často označován za menší tablet. Obrovská poptávka po těchto telefonech byla od roku 2012 zejména v Asii. Oproti předchozím typům se u iPhone 6 zvětšila obrazovka o 0,7 palce (na 4,7 palců). Díky větší velikosti bylo možno umístit i větší a výkonnější baterii a zvýšil se výkon operačního systému a tím i rychlost práce s ním. S telefonem je možné natočit a sestříhat videonahrávky. Další. 7. generace iPhone nabízí kromě jiného i rezistenci vůči vodě a  zdvojnásobila se hlasitost reproduktoru. V současné době můžete na trhu zakoupit nejnovější model iPhone SE, který mezi telefony nemá soupeře. 

Zajímavost

iPhone patří mezi nejvyhledávanější a nejvíce prodávané výrobky na světě, ihned po bestselleru Harryho Pottera od Joanne Rowlingové.  

Obal na iPhone

Pokud si plánujete chytrý telefon zakoupit, nezapomeňte na obal na iPhone 6. Obal nejenže ochrání telefon a může být i designovou součástí vašeho mobilu. Trváte-li na původním vzhledu, pak při použití decentního průhledného obalu zůstane váš iPhone stejný avšak chráněný. Ochrana je nutná zejména s ohledem na koncovky  a na zadní část  iPhone. Poškrábání by jí rozhodně neslušelo. A když už budete kupovat obal, zvažte, zda by se vám hodilo i další příslušenství k telefonu. třeba držák na iPhone, náhradní nabíječka, MacBook včetně tašky, apple sluchátka a pouzdro na ně. 

 

Tak neváhejte. Koupě iPhone 6 včetně příslušenství se vám vyplatí!

Ivanka Pokorná