Site Logotype

Krabičková dieta není jen pro ty, kteří potřebují zhubnout. Z programů stravování si vybere téměř každý

Krabičková dieta se stává zajímavou a stále oblíbenější možností, jak se stravovat. V současné době je nabídka velmi rozsáhlá a snad každému dokáže nabídnout jídelníček podle jeho zaměření a potřeb. Ať už je cílem zhubnout nebo jen nechuť k vaření. S tím vším vám pomohou krabičky. Praha je ideálním místem, kde můžete tyto služby jednoduše vyzkoušet. Nabídka je veliká. 

Krabičkové stravování vám pomůže jíst vyváženě, zdravě a bez starostí

Neradi vaříte? Chcete jíst zdravěji a nevíte si rady, kde začít? Sportujete a zamýšlíte se nad vyváženou stravou? S tím vším vám mohou pomoci právě i krabičky. A o co se jedná? 

 • Moderní, bezproblémový a zdravý způsob stravování.
 • Předpřipravené jídlo v krabičkách vám ušetří nejen čas, ale energii, kterou vynakládáte na vaření, nakupování a přípravu jídelníčku.
 • S krabičkami už se nebudete muset o jídlo vůbec starat. Snídaně, obědy, večeře, v případě zájmu i svačiny, budou vždy ve vaší lednici. Připravený ke konzumaci. 
 • Programy jsou sestavovány odborníky. Vy si jen vyberete ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. 

Praha nabízí mnoho možností, jak začít jíst pomocí krabiček zdravěji 

Velká města jako je Praha nabízejí mnohé příležitost, jak s tímto způsobem stravování začít. Jedná se totiž pohodlnou a příjemnou variantu, která dopomůže k tomu, jak jíst zdravěji a vyhnout se všem lákadlům, které restaurace i samotné nakupování mohou nabízet.

Jak poznat kvalitní firmu, které svěříte svůj denní jídelníček:

S rostoucí poptávkou roste i nabídka. Ne všechny společnosti však nabízejí kvalitní služby a chutné menu. Proto je dobré vybírat opatrně. Jejich služby budete využívat dennodenně. Tak ať se jedná opravdu o vyvážené jídlo. Oceníte to nejen vy, ale hlavně váš zažívací systém. A na co se hlavně soustředit?  

 • Čím více informací se o jídelníčku a programech dozvíte, tím lépe. Přece jen je rozdíl, když budete konzumovat porce, které jsou určené pro sportovce, nebo vhodné pro hubnoucí ženy. 
 • Obrázky jsou skvělé, ale mnohem lepší je osobní zkušenost. Mnohé kvalitní firmy vám nabídnou menu na zkoušku. Vy pak zjistíte, zda je tento jídelníček to, co vám chutná a co splňuje vaše nároky. 
 • Recenze na stránkách firem i na nezávislých webech také pomohou ve výběru. Ale mějte na paměti, že v současné době může docházet ke zkreslování jedním nebo druhým směrem. Osobní zkušenost je proto mnohem lepší. 
 • Firma by měla nabízet širokou nabídku jídel. Jen tak se vám nestane, že každý týden budete jíst to samé – jen v menší obměně.  

Krabičky mají programy pro vegetariány, sportovce i ty, kteří se chtějí chtějí jen dobře stravovat nebo zhubnout

Systém krabičkového stravování je v současné době už velmi různorodý. Lze si vybrat z nepřeberného množství možností a stylů. Ať už se jedná o menu pro sportovce nebo lidi, kteří se hlavně chtějí zbavit své závislosti na rohlících a rychlém občerstvení.  

Je jen otázkou vašeho zaměření, jaký program si vyberete. O váš jídelníček se postarají profesionálové a vy se o nic víc starat nebudete muset. Jen to sníst. 

Zní vám to zajímavě? Tipy, co je ještě dobré o krabičkové dietě vědět: 

 • V mnoha případech si nemusíte předplácet program na celý měsíc, ale třeba jen na týden. Díky tomu budete flexibilnější. 
 • Zamyslete se nad tím, co vám vyhovuje více. Odběrné místo nebo rozvozy až k vám domů? I to může rozhodnout o tom, jakou službu si zvolíte. 
 • Je také dobré prostudovat nabízený jídelníček a jeho kalorickou vydatnost. Snažte se vybrat program, který bude nejlépe vyhovovat vám. Nebo rovnou kontaktujte firmu. Jsou tam odborníci, kteří by vám měli pomoci se rozhodnout. 
 • Krabičkování však nenahradí pohyb. Myslíte-li to se změnou životního stylu opravdu vážně, je dobré věnovat svůj ušetřený čas také pohybovým aktivitám.

Také vás nebaví starat se o váš jídelníček?

Ivanka Pokorná