Site Logotype

Jak na erotickou masáž? Hýčkejte svoji ženu tak, že na to do smrti nezapomene!

Jak na erotickou masáž vaší drahé polovičky? Ženy byly od jakživa něžnými stvořeními a muži o ně vždy s láskou a něžností pečovali. Pokud toužíte po tom, abyste vaši partnerku zahrnul láskou, něhou a připravil ji nečekané překvapení, máme tu pro vás speciální tip. Neostýchejte se a udělejte své drahé erotickou masáž. Pokud nevíte, kde začít, po přečtení těchto řádku se vše změní!

Pečlivě se připravte!

Základem kvality je dobré mazivo. Proto ještě před uskutečněním vašeho překvapení vyrazte do obchodu a kupte masážní olej. Nejlépe takový, který můžete použít i na intimní partie. Postačí však i olej na tělo. K masírování klína vaší partnerky však budete muset pořídit ještě lubrikační gel. Oleje na tělo se do těchto míst opravdu nehodí.

Ženy jsou velmi citlivá stvoření vnímající každý detail. Nachystejte pro svoji partnerku příjemné prostředí. Připravte postel, povlečte ji bílým prostěradlem, na ni položte okvětní plátky růží a kolem dokola rozestavte vonné svíčky. Ztlumte světlo a nechte plápolající plamen svíčky vytvářet tajemnou atmosféru.

Vyberte hudbu, kterou má vaše partnerka ráda a zapněte ji jako hudební podklad. Snažte se vybírat skladby klidnějšího rázu. K relaxaci je potřeba klid.

Jde se do akce!

Je velmi důležité, abyste nikam nespěchali a nechali partnerku si pořádně prožít vaše dotyky. Buďte něžní a trpěliví.

Nejdříve byste měli začít na zadní polovině jejího těla, abyste ji, jak se patří, rozproudili. Pomalu a krouživými pohyby jí začněte masírovat šíji, poté se postupně přesuňte na záda, kde můžete kroužky trošku zvětšit. Plynule se přesouvejte až do spodní části jejích zad, kde se zaměřte na její zadeček. Můžete se jen něžně dotknout jejích intimních partií, ale nezůstávejte zde příliš dlouho a plynule pokračujte k jejím chodidlům. Stejnou cestou se vraťte zase zpátky a zopakujte celý postup tak 3-4krát, dle přání vaší partnerky.

Velmi příjemným hmatem je tzv. „žehlička“, která slouží k uvolnění vzpřimovačů trupu. Zatněte ruce v pěst, palec nechte volně a projíždějte jím kolem její páteře. Dávejte však pozor, abyste se nedostali moc blízko k páteři, mohlo by to dost nepříjemně zabolet.

Celou masáž zadní části jejího těla zakončíme jemným mnutím zadečku.

Nyní se partnerka otočí na druhou stranu a lehne si na záda. Přichází na program ta zábavnější část, která baví nejen ženy, ale i muže. Přináší s sebou také daleko více možností.

Zahájíme ji opět v krční oblasti. Pokračujeme kolem ňader, nikoliv však přes ně, dále přes bříško a klín, až k jejím konečkům prstů. Stačí opět provést tak 3-4krát.

Přesuneme se k ňadrům a začneme kolem nich opisovat kroužky. S každým kroužkem se více a více přibližujeme k bradavkám své milé. Nakonec je něžně uchopte mezi dva prsty a masírujte je.

Až se vaše dívka dostatečně nabaží, tak se pozvolna přesuňte k jejímu klínu. Lehce jí rozevřete nohy a nechejte je pokrčené. Promasírujte jí stehna a pomalu se přesouvejte k místu rozkoše. Pomalu a lehce ji masírujte, dokud vám ona sama nedá signál pro další krok.

Posledním krokem je něžné mnutí jejího poštěváčku. Buďte v těchto místech velmi citliví. Tvrdší dotyky by mohly být nepříjemné, dokonce až bolestivé. S dalšími kroky si již jistě poradíte sami. Vaší fantazií se meze nekladou.

Nezapomínejte!

Při erotické masáži je důležité, aby byla žena v příjemném prostředí a klidné atmosféře. Potřebujete dostatek oleje či lubrikačního gelu. A nezapomínejte být maximálně něžní a ohleduplní. Nejdůležitější je, abyste si vše užili hlavně vy dva! Nebojte se a směle do toho, čeká vás oba opravdu nevšední zážitek!

Mimochodem, víte, že si erotickou masáž můžete užít oba společně z rukou krásných profesionálek? Pokud odložíte stud a zábrany, některá ze zkušených masérek z pleasure-world.com se vás ráda obou ujme.

Máte zkušenosti s erotickou masáží? Překvapil jste svoji partnerku již něčím podobným? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích.

Ivanka Pokorná